FaQ

Nemohu se připojit na server, co mám dělat?

Pokud vidíš server online, ale nemůžeš se připojit je možné, že právě probíhá údržba serveru. V takovém případě doporučujeme zkontrolovat náš facebook, kde je vždy problém oznámen.

Pokud server online nevidíš, je možné že máš zastaralou verzi hry (použij správnou), nejsi připojen k internetu, tvůj internetový poskytovatel blokuje multiplayer hry, nebo je server vypnutý.

 

Při připojení na váš server mi minecraft spadne, co mám dělat?

  • Zapněte minecraft
  • Zvolte verzi 1.10. či vyšší
  • Spusťte
  • Jděte do nastavení (settings)
  • Video nastavení (video settings)
  • Render distance
  • Přesuňte posuvník max. na úroveň 15

Jedná se o chybu novějších verzích. V nových verzích se dá render distance dát až na max. 32 úroveň. U verze 1.7.x to je jen pouze 16. Proto to musíte v nových verzích změnit a pak stačí bez problémů hrát na verzi 1.7.x. Snad Vám to pomohlo.

Mohu do admin týmu?

Na tuhle otázku se nás neptejte, pokud je nábor do našeho admin týmu – určitě se to dozvíte na facebook i ve hře.

 

Neobdržel jsem VIP které jsem si koupil, co mám dělat?

Pokud sis zakoupil něco z našich služeb a víš, že jsi vše vyplnil správě a i přesto jsi daný balíček nedostal do určité doby (doba aktivování), dojdi na náš teamspeak nebo nám napiš na facebooku.

 

Našel sem chybu na serveru, jak ji mám nahlásit?

Pokud si našel chybu, bug nebo i malý problém, pak nám ho oznam na naše facebooku/teamspeaku!

 

Co když na serveru uvidím hackera?

Nejlehčí způsob jak nahlásit hackera, je ho natočit a dodat důkaz. Můžete taky kontaktovat někoho z admin týmu. Pokud v boji proti hackerovi přijdete o věci a budete to mít natočené, budou vám věci nahrazeny + dostanete odměnu za nahlášení hackera.

 

Jaký jsou maximální levely v mcMMO?

Acrobatics: 600, Alchemy: 1000, Archery: 300, Axes: 500, Excavation: 500, Fishing: 500, Herbalism: 1000, Mining: 1000, Repair: 1000, Smelting: 1000, Swords: 500, Taming: 375, Unarmed: vypnuté, Woodcutting: 500